1. Adım

Cihazınızın tarayıcısından "dijital.camlicakitap.com" adresine gidiniz. "Üye Ol" seçeneğini takip ederek üyelik hesabı oluşturunuz ve "Giriş" yapınız. Uygulamamızda okuyacağınız içerikleri bu siteden satın alabileceksiniz.

2. Adım

Websitemizde gezinerek kampanyaları inceleyebilir, dilediğiniz ürünü ya da abonelik türünü satın alabilirsiniz. Aldığınız içerikler hesabınıza tanımlanacak, alışverişiniz tamamlandığında görüntülenen "Mobil Uygulamaya Git" seçeneğinden "Çamlıca Kitap" uygulamasını açabileceksiniz.

3. Adım

Web sitemizdeki alışverişiniz sonrası "Mobil Uygulamaya Git" butonuna tıkladığınızda Çamlıca Kitap uygulaması cihazınızda yüklü değilse cihazınızın uygun olduğu uygulama marketinde "Çamlıca Kitap" mobil uygulaması sayfasına yönlendirilecek ve uygulamamızı indirebileceksiniz.

4. Adım

"Uygulamamıza" üyelik bilgilerinizle giriş yaparak hesabınıza tanımlı içerikleri okuyabilir, dilediğinizde yeni içerikler ve abonelikler satın almak için dijital.camlicakitap.com adresini ziyaret edebilirsiniz. "İstifadeli okumalar" dileriz."Seçkin Okur seçerek Okur."