Hakkımızda

Seçkin Kitapların Adresi

Kitap tıpkı bir pusula gibi insana yol gösterir. O halde değerli, faydalı ve seçilmiş eserleri çok okumalı, çok kitap okumak yerine faydalı kitapları çok okumalı, ciddi eserler tetkik edilmelidir. “ Oku, ne okursan oku, yeterki oku” değil, seçerek okumalıdır.

Cesedin hayatını devam ettirebilmesi için maddi gıdaya ihtiyaç duyduğu gibi ruhun da gıdaya ihtiyacı vardır. Cesedin zararlı gıdalarla zehirlenme, tedavisi mümkün olmayan hastalıklara yakalanma ihtimali bulunduğu gibi ruhun da zehirlenme ihtimali vardır; o halde ruhun gıdası olan ilim de her kitaptan alınmamalı, seçilerek alınmalıdır.

Basın yayın ve kitap satış faaliyetlerimizde gayemiz doğru bilgiyi, doğru eserler vasıtasıyla insanlara ulaştırmak; bu hassasiyete sahip kitapları tavsiye etmek ve okuyuculara ulaştırmaktır.

Dijital platformda sizlerin istifadesine sunacağımız ürünlerimiz, çağımızda bilgiye ulaşılabilirlik açısından en kısa yoldur. Dijital ortamda yayınlayacağımız ürünlerimiz, arka planda bulunan ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanmaktadır.

Satışını yaptığımız bütün dijital ürünlerimiz, Fazilet Neşriyat, Çamlıca Basım Yayın, Hamidiye Kitaplığı, Saray Burnu Kitaplığı, Yedikıta Kitaplığı, İnsan ve Hayat Kitaplığı, Hasbahçe, Çamlıca Çocuk, Çamlıca Genç ve Fazilet Çocuk Yayınları bünyemizde neşredilmektedir.

Çamlıca Kitabın yayın ve kültür dünyamıza katkıda bulunması temennisiyle…